NOVÁ RODINA FIAT TIPO
NOVÁ MODELOVÁ ŘADA TIPO
OD 325 900 Kč*.

Je na čase objevit nové cesty a prožít každodenní dobrodružství s perfektním společníkem.

S novým Fiatem Tipo Cross.
 
/
PŘIDEJTE SE NA JEHO STRANU
Když přijde na hledání nových cest, hlavní roli hraje odhodlání. A vybavení. Máme pro vás dobrou zprávu. Nový Fiat Tipo Cross má obojí a umí překvapit.
Překvapení začínají nezaměnitelnou oranžovou barvou Paprika pokračují nárazníky s mlhovými světly ve zcela novém designu, ledově matnými střešními ližinami, až po boční nástavce prahů a spodní kryt motoru.
Nové Tipo Cross si vás troufne odvézt ve velkém stylu kamkoli si budete přát.
A bude-li třeba, posvítí si na cestu novými Full LED světlomety.
PŘIPOJENÝ A SVOBODNÝ
Vše, co během jízdy potřebujete vědět, vám bude na očích na plně konfigurovatelném 7“ TFT přístrojovém panelu. Zcela nový infotainment s 10,25“ dotykovou obrazovkou vám poskytne naprostý komfort při poslechu hudby nebo používání navigace. Díky bezdrátovému zrcadlení chytrého telefonu můžete volat, posílat zprávy, navigovat, spravovat kontakty, poslouchat hudbu a mnoho dalšího – bez toho, abyste museli spustit oči z cesty před vámi. A díky bezdrátové nabíječce bude váš chytrý telefon vždy plně nabitý.
TIPO PRO KAŽDÉHO
Nové Tipo Cross není jediným přírůstkem do rodiny Fiat. Celá řada Tipo je plná překvapení. Jako například nové Tipo City Cross s typickou duší crossoveru. Nebo povaha Life, která je k dispozici ve třech variantách: Tipo, City Life a Life. Aby vaší rodině nový Fiat Tipo vyhovoval co nejvíce, vybrat si můžete z provedení hatchback, sedan nebo kombi.
Vylepšené jízdní vlastnosti garantuje řada motorů s vyšší účinností: zážehové motory 1,0 s výkonem 100 k, 1,3 s výkonem 95 k a vznětový motor 1,6 výkonem 130 k.
/
 
 
 
Zadejte své údaje

Modell:

 
Po volbě videohovoru 'video call' vás budeme kontaktovat, abychom si domluvili termín virtuální schůzky, která vám v pohodlí domova nabídne stejný zážitek, jako v showroomu!
*Políčka označená hvězdičkou jsou povinná

* Akční nabídka Fiat Tipo se zvýhodněnou cenou za 325 900 Kč zahrnuje DPH a vztahuje se na verzi Tipo Sedan 1,0 100 k. Nabídka je platná do 30.6.2021 a nebo do odvolání. WLTP Kombinovaná spotřeba modelu Fiat Tipo: 4,2–5,9 l/100 km, WLTP emise CO2 110–133 g/km. Na všechny vozy sa vztahuje základní 2-letá záruka a navíc 3 roky rozšířené záruky s limitem do 100 000 km. Pro bližší informace o cenách, specifikacích a podmínkách akční nabídky se obraťte na vašeho autorizovaného prodejce značky Fiat. Informace o záruce poskytované výrobcem jsou uvedené v záruční a servisní knížce. Uvedené informace a skutečnosti mají výhradně informativní charakter. Použité fotografie jsou jen ilustrativní FCA Central and Eastern Europe Kft. si vyhrazuje právo na změny všech uvedených údajů bez předchozího upozornění. Podrobné informace u autorizovaných prodejců.