NOVÝ ELEKTRICKÝ
FIAT 500
BUDOUCNOSTI, VÍTEJ ZPĚT.
Lepší a čistější budoucnost máte ve svých rukou. Tato budoucnost má ikonický styl a všechny pokročilé technologie.

Objevte modelovou řadu nového Fiatu 500.
 
/
PŘIROZENÁ KRÁSA
Ikonický styl nového Fiatu 500 se změnil tak, aby co nejvíce respektoval životní prostředí. Interiér je vybaven prémiovými potahy Seaqual® Yarn, vyrobenými z recyklovaných plastů z moří. Stejný přístup respektující přírodu byl zvolen i při volbě barev. Od modré Glacier k černé Onyx. Od šedivé Earth po zelenou Ocean. Inspirací pro všechny tyto barevné odstíny bylo to nejvzácnější, co je na planetě Zemi: příroda.
DOSTATEK ENERGIE PRO BUDOUCNOST
Nová řada Fiat 500 disponuje elektrickým kombinovaným dojezdem až 320 km*. V městském cyklu se dojezd může zvýšit na 460 km*. Použitím režimu „Sherpa“ se optimalizují jízdní parametry a dochází k úspoře energie. Díky rychlonabíjení 85 kW můžete získat dojezd 50 km za 5 minut. Nová řada Fiat 500 přichází s možnostmi domácího nebo veřejného nabíjení - Easy Wallbox, Connected Wallbox, kabel Mode 3 a rychlonabíjení.
TECHNOLOGIE ZÍTŘKA JIŽ DNES
Budoucnost je bezpečnější díky technologiím. Nový Fiat 500 je městským elektromobilem, který ovládá autonomní řízení 2. úrovně. Dokáže zpomalit, udržet vás v jízdním pruhu nebo kontrolovat rychlost. Jeho nový 10,25'' infotainment systém s navigací nabízí intuitivní uživatelské prostředí. Konektivitu obstará funkce zrcadlení chytrého telefonu nebo Uconnect Services. Spojení zajišťuje ultrarychlá technologie Bluetooth.
/
 
 
 
Zadejte své údaje

Modell:

 
Po volbě videohovoru 'video call' vás budeme kontaktovat, abychom si domluvili termín virtuální schůzky, která vám v pohodlí domova nabídne stejný zážitek, jako v showroomu!
*Políčka označená hvězdičkou jsou povinná

*Homologace WLTP. Hodnoty se týkají nové řady 500 od úrovně výbavy Passion.

Kombinovaná spotřeba modelu je 130-149 Wh/km; Emise CO2 jsou 0 g/km. Hodnoty jsou vypočítány podle metodiky měření spotřeby paliva a emisí CO2 WLTP dle nařízení EU 2018/1832. Údaje dojezdu na elektrický pohon byly stanovené na základě zkušebního postupu WLTP. Skutečný dojezd závisí na různých faktorech a konfiguraci vozidla. Jedná se především o jízdní styl řidiče, vlastnosti trasy, vnější teplotu, použití klimatizace/topení, předchlazení kabiny a stav baterie. Dostupnost některých prvků výbavy a funkcí záleží na zvolené výbavě vozu. Použité fotografie jsou jen ilustrativní. Pro bližší informace o ceně nebo výbavě se obraťte na vašeho autorizovaného prodejce značky Fiat. Informace o záruce poskytované výrobcem jsou uvedené v záruční a servisní knížce. FCA Central and Eastern Europe Kft. si vyhrazuje právo na změny všech uvedených údajů bez předchozího upozornění.