NOWY FIAT TIPO
W KREDYCIE OD 599 ZŁ/MIES.
• Nowoczesny design
• System multimedialny z dotykowym ekranem 10,25” 
• Zaawansowane systemy bezpieczeństwa
 
/
ZNAJDŹ TIPO DLA SIEBIE
Rodzina Tipo jest pełna niespodzianek! Wybierz jeden z czterech wariantów nadwozia nowego Tipo:  Sedan, Hatchback, Kombi lub Cross.

•Nowe światła Full LED
• System multimedialny z dotykowym ekranem 10,25” kompatybilny z usługami Apple CarPlay i Android Auto™
•Kolorowy 7” zestaw wskaźników TFT
•Nowe 18” felgi aluminiowe z diamentowym szlifem
•Nowe logo i przedni grill
•Bezprzewodowa ładowarka do smartfona
KREDYT NISKA RATA:

•Okres finansowania od 12-48 miesięcy
Atrakcyjne oprocentowanie - już od 2,19%
• Brak konieczności wniesienia pierwszej wpłaty
Rynkowa wartość końcowa
• Minimum formalności
• Trzy możliwości zakończenia umowy finansowania:
- zwrot samochodu do dealera na podstawie bezpiecznej umowy odkupu i sfinansowanie nowego auta!
- spłata raty balonowej przez Klienta
- sfinansowanie raty balonowej w kolejnym kredycie  
5 LAT GWARANCJI
5 lat pełnej, bezpłatnej ochrony gwarancyjnej na Fiata Tipo. Gwarancja pokrywa zarówno koszt części zamiennych jak i robocizny w całej Europie. Podróżuj nowym Tipo bez zmartwień!Zapytaj o specjalną ofertę na model Tipo Classic 1.4 dostępny od ręki. Teraz już od 499 zł miesięcznie. Oferta ważna do wyczerpania stoków.
/
CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?

Wypełnij formularz, aby otrzymać:

 
 
 

Modele:

Tytuł:
 
Wybierz 'rozmowa wideo', a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i umówi na wirtualne spotkanie. Zapewniamy takie same doświadczenia jak w naszym salonie, jednak bez wychodzenia z domu!
*Pole obowiązkowe

Zgoda
Zapoznawszy się z Informacją o polityce prywatnościKredytodawca: FCA Bank S.p.A. S.A. Oddział w Polsce. Przykład reprezentatywny dla Kredytu Niska Rata: wpłata własna: 29.208,64 zł, okres kredytu: 48 miesięcy, 47 miesięcznych rat: 1.030,00 zł; ostatnia rata balonowa: 40.169,79 zł; stopa procentowa stała: 4,49 %, rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 5,80 %, całkowita kwota kredytu: 77.889,48 zł (bez kredytowanych kosztów), całkowity koszt kredytu: 14 788,43 zł (w tym opłata przygotowawcza: 1.527,24 zł, odsetki: 10 690,31 zł, obowiązkowe ubezpieczenie GAP Index 10%: 2.570,88 zł), całkowita kwota do zapłaty: 88.579,79 zł. Roczny limit km: 20 000. Obowiązkowe zawarcie umowy ubezpieczenia AC oraz Bezpieczny Kredyt lub GAP a także zawarcie umowy odkupu przez dealera. Przedstawione parametry nie uwzględniają ubezpieczenia AC. Rata 499 zł lub 599 zł miesięcznie dostępna jest dla wybranych konfiguracji kredytów i różnych serii modelu Fiat Tipo, rata 499 zł dotyczy wyłącznie samochodów ze stocków dealerskich. Wyliczenie na dzień 16.08.2021 r. Prezentowane w materiale wyposażenie samochodu może być wyposażeniem opcjonalnym, dodatkowo płatnym w zależności od wersji wyposażenia samochodu. 5-letnia gwarancja Maximum Care na usterki elektryczne i mechaniczne dotyczy samochodów Fiat Tipo z serii 2 z limitem przebiegu 120 tys. km. Pierwsze 2 lata gwarancji bez limitu kilometrów. Szczegółowe warunki, w tym wyłączenia z gwarancji, dostępne u autoryzowanych dealerów Fiata. Niniejszy materiał nie jest ofertą ani oświadczeniem gwarancyjnym w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter informacyjny. Zdjęcia pojazdów są poglądowe, rzeczywisty wygląd pojazdu oraz jego wyposażenie mogą się różnić od prezentowanych w materiale.

Akcja trwa do wyczerpania zapasów lub do odwołania, szczegóły w salonach FCA. Przyznanie kredytu uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego kredytobiorcy. Szczegóły dotyczące oferty kredytowej i ubezpieczeniowej w salonach grupy FCA oraz na www.fcabank.pl.